Top

Сладолед подготвен за помалку од 3 минути

Овој млад дечко од Ко Фи Фи Дон, Тајланд прави вистинска фантазија за помалку од 3 минути. Сладоледот го подготвува пред своите купувачи, а тие се воодушевени од неговата вештина. Погледнете го видеото.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>