Top
jajca

Направете варена кајгана без да скршите јајце

Ако сакате вкусен појадок или вечера полна со протеини, тогаш морате да го пробате овој трик со кој ќе направите варена кајгана без да го скршите јајцето. За да го направите тоа, потребна ви е маица со долги ракави и врвки. Погледнете го видеото.
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *