Top
Dvojki-otkrivaat-kolku-partneri-imale-iLike-mk

Љубовни двојки пред камера откриваат колку сексуални партнери имале

Веројатно е потребна голема храброст за да ја соопштите бројката на луѓе со кои сте биле интимни. Од една страна тој број ги интересира вашите пријатели и партнерот, но од друга страна баш поради таа бројка можат да ве осудат. Ова прашање добива друга димензија и дополнителна тежина кога се работи за понежниот пол.

Овие 11 љубовни парови ги поместуваат границите на оваа табу тема и отворено пред камера му ја кажуваат на светот таа фамозна бројка.

Дали истото би го сториле и Вие?
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>