Top
frizura

Направете си сами убава фризура

Доколку не сакате да трошите пари за фризура за Новогодишната ноќ, а и воопшто во било која друга пригода, тогаш ви погледнете си овие видеа и научете како да направите сами. За подготовка на било која од овие фризури не се потребни повеќе од 5 минути.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>