Top
Otstranete-gi-rascvetanite-vrvovi-iLike-mk

Неколку едноставни начини за успешно отстранување на расцветаните врвови од вашата коса

Редовната посета на фризер не е сосема доволна за да се справите со расцветаните врвови на вашата коса. Тие бараат многу повеќе внимание и грижа, особено во текот на летото.

Во ова видео ќе погледнете неколку едноставни начини со кои ќе можете да ги отстраните расцветаните врвови во домашни услови. Не чинат многу, изгледаат лесно изводливи и се мошне ефикасни.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>