Top
video

Човекот и кучето – видео кое ќе ве растажи

Ова моќно видео кое несомнено ќе ве растажи е дел од кампањата на Аргентинскиот институт за трансплантација на црниот дроб. Оваа неверојатна приказна за пријателство на еден постар маж и куче има за цел да ги поттикне луѓето да станат донори на органи.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>