Top
Класик - Дејвид Бекам

„Класик“ – нов парфем од Дејвид Бекам

Популарниот англиски фудбалер Дејвид Бекам го лансираше својот нов парфем „Класик“. Парфемот има цитрусна арома на лимета и галбанум, но содржи и ноти на чемпрес, индиски орев и свежо нане.

Мојот нов парфем е одраз на мојот личен стил. Модерен, елегантен и самоуверен!

Парфемот е направен во соработка со Aurélien Guichard, а во малопродажба ќе се најде од понеделник.

Погледнете ја видео рекламата за парфемот
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>