Top
bozikjna-levis

Емотивна Божиќна реклама на Levi’s® која ќе ве расплаче

Божиќ е еден од најубавите празници кои будат убави емоции, посветен е на семејството и подарувањето. Од реномираната компанија Levi’s® креирале одлична емотивна реклама која вели дека најдобри се персонализинираните подароци, креирани од оние кои подаруваат, наменети за нивните сакани. Токму таков подарок креира еден татко, за својот син. Погледнете.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>