Top
dedo

#TB: Moќна Божиќна реклама која ќе Ве расплаче!

Германската компанија „Едека“ има премногу моќна Божиќна реклама која несомнено ќе Ве расплаче. Тие потсетуваат дека во секојдневното брзање, забораваме на најважните животни вредности и најважните луѓе во нашите животи. Празниците задолжително поминувајте ги токму со нив. Најдете време да бидете со нив пред да биде предоцна. Погледнете го видеото!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>