Top
Starbucks-kafinja-iLike-mk

Вистинската приказна за вкусните кафиња на „Starbucks“

Речиси и да не постои човек кој барем еднаш не вкусил кафе од „Starbucks“. Нив секојдневно ги пијат милиони луѓе ширум светот.

Но, дали некогаш сте се запрашале како се одвива целокупниот процес на подготовка на овие вкусни кафиња?! Одговорот на ова прашање го има режисерот Rogier.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>