Top
Trezna-nasproti-pijana-iLike-mk

Реална приказна: ТРЕЗНИ VS. ПИЈАНИ

Уште едно интересно и мошне реално видео нѝ доаѓа од „BuzzFeed“. Третира тема која е особено актуелна за време на викендите.

Кликнете „play“ и погледнете како изгледате во трезна, а пак како во алкохолизирана состојба! :)
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>