Top
bebe-reklama-iLike-mk

Емотивна реклама која ќе ве доведе до солзи

Мошне емотивна реклама која на вистински начин ја отсликува денешницата, но е и одличен потсетник дека технологијата во никој случај не може да ја замени љубовта. Видео-рекламата е снимена за потребите на мобилниот оператор „DTAC“ и има речиси 50 милиони прегледи на јутјуб.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>