Top
maroon5-maps-iLike-mk

Maroon 5 со драматичен спот за темата „Maps“

Американскиот поп-рок бенд Maroon 5 го претстави видеото за синглот „Maps“. Станува збор за драматичен спот со тажен крај.

„Maps“ е дел од најновиот студиски проект на бендот, „V“.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>