Top
leni-kravitz-iLike-mk

Лени Кравиц со провокативен спот за „The Chamber“

Лени Кравиц го претсави својот најнов видео-клип за темата „The Chamber“. Видеото изобилува со секси сцени, а истото е комплетно снимено на неколку локации во француската метропола, Париз. Песната претставува најава за неговиот десетти студиски проект насловен како „Strut“ чија премиера е закажана за 23-ти септември.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>