Top
maroon5-animals-iLike-mk-F

Адам Левин во секси сцени со неговата сопруга за видеото на „Animals“

Темата „Animals“ стана огромен радиски хит, па рок-составот Maroon 5 објави и видео за истата.

Видеото изобилува со експлицитни кадри, а највпечталиви се токму секси сцените во кои главните улоги ги имаат Адам Левин и неговата сопруга Бехати Принсло.

Режијата ја потпишува Самуел Б.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>