Top

Видео: Малечко девојче вреска од тага кога дознава дека Адам Левин е во брак

Веројатно сите ние се сеќаваме на првата љубов, но уште подобро на првото љубовно разочарување.

Токму тоа се случува во ова кусо видео. Имено, малата Мила за прв пат почувствувала што точно значи скршено срце и тоа пред камерата на нејзината мајка. Додека Мила седи на задното седиште од автомобилот, нејзината мајка ѝ соопштува дека нејзината прва љубов, пејачот Адам Левин од бендот Maroon 5, е веќе во брак со друга жена. И тогаш…
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>