Top
TH-Spring-2015-iLike-mk

Вистинска свадбена забава за каталогот на „Tommy Hilfiger“, пролет-лето 2015

Модниот фотограф Крег МекДин и стилистот Карл Темплер креираа вистинска свадбена забава за потребите на новиот каталог на „Tommy Hilfiger“ за презентирање на најновата колекција за мажи и жени. По однос на изборот на бои, популарниот бренд останува доследен на својот сензибилитет, па и овојпат во игра се белата, темно сината и црната боја.

Големиот број згодни и убави модели одлично си ја завршиле својата работа и буквално блескаат на фотографиите.

TH-Spring-2015-iLike-mk-2

TH-Spring-2015-iLike-mk-3

TH-Spring-2015-iLike-mk-4

TH-Spring-2015-iLike-mk-5

TH-Spring-2015-iLike-mk-6

TH-Spring-2015-iLike-mk-7

TH-Spring-2015-iLike-mk-8

TH-Spring-2015-iLike-mk-9

TH-Spring-2015-iLike-mk-10

TH-Spring-2015-iLike-mk-11

TH-Spring-2015-iLike-mk-12
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>