Top
HM-Zheni-Prolet-Leto-2015-iLike-mk

Пастелни бои во новата колекција на „H&M“ за жени, пролет-лето 2015

Веројатно навикнавме дека пролетно-летните колекции треба да бидат во силни и живописни бои. Но, модниот бренд „H&M“ изненади со смирувачки тонови.

Повеќето парчиња облека кои ќе имате можност да ги видите под етикетата на популарниот шведски бренд се во пастелни тонови, а најзастапени се најанси на кафеава.

Синокосата Лара Стоун е заштитно лице.

hym-neutral-1

hym-neutral-3

hym-neutral-4

hym-neutral-5

hym-neutral-6
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>