Top
HM-Summer-2017-Dresses-Lookbook07

„Before Sunset“ – Шик летни предлози од H&M

Шведскиот моден гигант H&M преку едиторијалот „Before Sunset“ ги претставува новите модни предлози за летните денови.

Оваа линија содржи лежерните фустани претежно во пастелни нијанси. Несомнено, во кусите фустанчиња ќе уживате на високите летни температури, а колекцијата нуди и неколку долги фустани во потемни нијанси кои се наменети за вечерни излегувања.

HM-Summer-2017-Dresses-Lookbook01

HM-Summer-2017-Dresses-Lookbook02

HM-Summer-2017-Dresses-Lookbook03

HM-Summer-2017-Dresses-Lookbook04

HM-Summer-2017-Dresses-Lookbook05

HM-Summer-2017-Dresses-Lookbook06
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>