Top
H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk

Игра со бела и црвена боја во новата колекција на „H&M“ за жени, пролет-лето 2015

Одличниот моден бренд „H&M“ го објави каталогот кој ја презентира најновата линија за жени која е дел од колекцијата пролет-лето 2015.

Доминираат белата и црвената боја, а инспирацијата е црпена од 70-тите години така што сите парчиња изгледаат минималистички и класично. Но, затоа тука се модните додатоци кои даваат доза на гламур на целосниот изглед и го потенцираат стилот на жената.

Во продолжение погледнете мал дел од најновиот каталог.

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-002

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-003

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-004

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-005

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-006

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-007

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-008

H-and-M-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-009
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>