Top
Mango-Jeans-iLike-mk-F

Тексас колекција од „MANGO“, пролет-лето 2015

Веројатно тексасот секогаш ќе биде во тренд и со неговиот избор никогаш нема да погрешите. Шпанскиот моден бренд „MANGO“ повторно лансираше специјална линија со тексас парчиња, во склоп на најновата пролетно-летна колекција.

Дозволете убавата Џулија Бергшоф да ве запознае со специјалната едиција на „MANGO“ и да послужи како ваша инспирација.

Mango-Jeans-iLike-mk-001

Mango-Jeans-iLike-mk-002

Mango-Jeans-iLike-mk-003

Mango-Jeans-iLike-mk-004

Mango-Jeans-iLike-mk-005

Mango-Jeans-iLike-mk-006

Mango-Jeans-iLike-mk-007

Mango-Jeans-iLike-mk-008

Mango-Jeans-iLike-mk-009

Mango-Jeans-iLike-mk-010

Mango-Jeans-iLike-mk-011
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>