Top
Mango-Men-Denim-SS-2015-iLike-mk-F

Тексас колекција од „МАНГО“ за мажи, пролет-лето 2015

После женската колекција, шпанскиот моден бренд „MANGO“ претстави одлична тексас линија за урбани момци, како дел од актуелната колекција. Топ моделот Микел Џенсен е заштитно лице.

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-01-620x769

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-02-620x829

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-03-620x768

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-04-620x790

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-05-620x768

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-06-620x840

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-07-620x885

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-08-620x841

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-09-620x936

Mikkel-Jensen-Mango-Men-Denim-10-620x732
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>