Top
Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk

„МАНГО“ ја промовираше својата прва бикини колекција за покрупни жени

Модниот бренд „МАНГО“ ја промовираше својата прва колекција со костими за капење наменета за покрупни жени. Името на линијата е „Виолета“. Моделот Кендис Хафин ја имаше привилегијата прва да ги облече новите модели. Фотографиите биле направени во Маракеш, а се дело на Марио Сиера.

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-1

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-2

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-5

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-7

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-10

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-12

Колекцијата вклучува и облека за на плажа како туники, кафтани и лесни фустани.

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-3

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-4

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-6

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-8

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-9

Mango-bikini-za-krupni-zheni-iLike-mk-11
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>