Top
ADC-za-mazhi-2016-iLike-mk

„Agua de Coco“ ја презентира колекцијата за пролет/лето 2016

Супермоделот Марлон Тексера е задолжен за промоција на пролетно-летната колекција на брендот „Agua de Coco“, за наредната календарска година. Едуардо и Мангаба ги изработија одличните фотографии кои ќе бидат користени во промотивни цели.

A0025932

A0025968

A0026050

A0026103-1024x787

A0026118

A0026157-1024x767

A0026231-1024x726

A0026257-1024x736

A0026302-1024x749

A0026316-1024x760

A0026404
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>