Top
KS-Chanel-Eyewear-SS-iLike-mk

Кристен Стјуарт за новата колекција очила на „Шанел“

Кристен Стјуарт е заштитно лице на пролетно-летната колекција на очила кои доаѓаат од францускиот моден бренд „Шанел“. Ѕвездата од „Twilight Saga“ ја изработи актуелната кампања заедно со германскиот дизајнер и фотограф Карл Лагерфелд.

Kristen-Stewart-Chanel-Eyewear-02-620x404

Kristen-Stewart-Chanel-Eyewear-03-620x404

Kristen-Stewart-Chanel-Eyewear-04-620x404

Kristen-Stewart-Chanel-Eyewear-05-620x404

Kristen-Stewart-Chanel-Eyewear-06-620x404

Kristen-Stewart-Chanel-Eyewear-07-620x404
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>