Top
HNM-bikini-2015-iLike-mk-F

Сексипилната Адријана Лима во бикини за новата колекција на „H&M“

Реномираните моделите Адријана Лима, Џоан Смолс, Наташа Поли и Доцен Крос се главните ѕвезди во кампањата на „H&M“ за лето 2015.

Официјалното видео кое ја презентира новата колекција потсетува на филмот „Чарлиевите ангели“ каде четирите прекрасни девојки ги истакнуваат своите тела во бикини и облека за плажа.

HNM-bikini-2015-iLike-mk-3

HNM-bikini-2015-iLike-mk

HNM-bikini-2015-iLike-mk-2
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>