Top
HE-by-MANGO-iLike-mk-PL-2015

Елегантни парчиња облека од „H.E. by MANGO“, пролет-лето 2015

Јапонскиот топ-модел Daisuke Ueda ја има честа да ве запознае со новата пролетно-летна колекција со потписот на „H.E. by MANGO“.

„H.E. by MANGO“ за претстојната модна сезона подготви елегантни парчиња облека во кои преовладуваат три бои: црна, сива и темно сина.

HE-by-MANGO-iLike-mk-PL-2015-5

HE-by-MANGO-iLike-mk-PL-2015-2

HE-by-MANGO-iLike-mk-PL-2015-4

HE-by-MANGO-iLike-mk-PL-2015-3

HE-by-MANGO-iLike-mk-PL-2015-1
Оставете коментар

Вашата имејл адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *