Top
AMarie-iLike-mk-iLike-mk

Сексипилна колекција од „A’marie“, пролет-лето 2015

Хрватскиот моден бренд „A’marie“ претстави едноставни комбинации со висока доза на сексипил. Колекцијата изобилува со одлични парчиња но дневни и ноќни пригоди.

Моделите во продолжение се дел од сезонската едиција, пролет-лето 2015.

AMarie-iLike-mk-1

AMarie-iLike-mk-3

AMarie-iLike-mk-4

AMarie-iLike-mk-5

AMarie-iLike-mk-6

AMarie-iLike-mk-7

AMarie-iLike-mk-8

AMarie-iLike-mk-2
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>