Top
Најплатениот модел во светот е заштитно лице на „H&M“, есен 2013

Најплатениот модел во светот е заштитно лице на „H&M“, есен 2013

Моделот кој изминатите 12 месеци успеа да заработи 1,5 милиони долари, Шон О’Прај, е заштитно лице на есенската колекција за мажи под етикетата на модната куќа „H&M“. Шармантниот 24-годишен модел од Америка е под закрила на агенцијата „VNY Models“, а фотографиите за каталогот ги направи Дејвид Роемер.

Sean-OPry-HM-David-Roemer-001

Sean-OPry-HM-David-Roemer-002

Sean-OPry-HM-David-Roemer-003

Sean-OPry-HM-David-Roemer-004

Sean-OPry-HM-David-Roemer-005

Sean-OPry-HM-David-Roemer-006

Sean-OPry-HM-David-Roemer-007

Sean-OPry-HM-David-Roemer-008

Sean-OPry-HM-David-Roemer-009

Sean-OPry-HM-David-Roemer-010

Sean-OPry-HM-David-Roemer-011


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>