Top
Сексипилната Северина во улога на модел за „Lady X“

Сексипилната Северина во улога на модел за „Lady X“

Хрватската модна креаторката Матија Вуица ја избра Северина за заштитно лице на својата најнова колекција наречена „Lady X“. Матија потенцира дека оваа линија е тотално некомерцијална, но и тоа како гламурозна. Колекцијата ја претставува жената како магичен воин, бел лебед, црна вдовица и дама заводничка.

severinavuica-002

severinavuica-003

severinavuica-004

severinavuica-005

severinavuica-006

severinavuica-007

severinavuica-008


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>