Top
M_PW_ocila_iLike_mk_F2

Фарел Вилијамс дизајнираше футуристички очила за сонце

Американскиот пејач и продуцент Фарел Вилијамс (Pharrell Williams) дизајнираше очила за сонце за реномираниот француско-италијански бренд „Moncler“.

Челните луѓе на „Moncler“ за Фарел изјавија:

Сè што тој човек ќе допре, автоматски позлатува. Овие очила се шармантни, ексцентрични и секси. Изгледаат како од 2050 година. Воодушевени сме од соработката.

M_PW_ocila_iLike_mk_002

M_PW_ocila_iLike_mk_003

M_PW_ocila_iLike_mk_004


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>