Top
Reebok-SS-2015-iLike-mk-F

„Reebok“ со уникатни постери ја презентира својата нова колекција на патики

Производителот на спортска облека и обувки „Reebok“ новата рекламна кампања му ја довери на талентираниот француски фотограф Ромен Лаурент, кој изработи пет забавни постери со впечатливи ликови кои држат по една патика во рака. Пред нив е поставен силен вентилатор кој им го изобличува лицето. Постерите веднаш го свртеа вниманието на јавноста.

Инаку, оваа сезона широката палета на „Reebok“ нуди патики за секојдневни прошетки и за искачување на планини со контрагрип технологија.

Reebok-SS-2015-iLike-mk-2

Reebok-SS-2015-iLike-mk-3

Reebok-SS-2015-iLike-mk-4

Reebok-SS-2015-iLike-mk-5
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>