Top
Nike-free-inneva-woven-n7-iLike-mk-F

Inneva Woven N7 – Ексклузивен модел на патики од „Nike“

„Nike“ презентираше ексклузивен модел на патики со уникатен дизајн, специјално наменет за посилниот пол. Целосното име на овие спортски патики е Nike Free Inneva Woven N7. Производителот гарантира удобност, флексибилност, како и одлична амортизација.

Нивната цена изнесува 180 американски долари.

Nike-free-inneva-woven-n7-iLike-mk-002

Nike-free-inneva-woven-n7-iLike-mk-003

Nike-free-inneva-woven-n7-iLike-mk-004

Nike-free-inneva-woven-n7-iLike-mk-005
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>