Top
TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-F

Специјална празнична колекција за урбани девојки од „Topshop“

Следејќи го примерот на реномираните модни куќи, „Topshop“ презентираше широка палета на парчиња наменети за претстојните празници.

Акцентот е ставен на златните тонови, но тука се и белата и црната боја. Луксузниот изглед е постигнат со додатоците од крзно, како и чорапи со гламурозни везови.

Симпатичната Кара Делевињ е заштитно лице.

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-001

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-002

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-003

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-004

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-005

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-006

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-007

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-008

TopShop-Praznicka-kolekcija-2015-iLike-mk-009
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>