Top
HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-F

Празнични модни комбинации за дами од „H&M“

Празниците ни се на самиот праг, па големите светски брендови веќе ги претставуваат нивните празнични комбинации. Таков е и примерот со шведскиот моден бренд „H&M“ кој, овојпат, одлучи да лансира две мошне гламурозни и женствени линии, „Sparkling Statement“ и „Shine Bright“.

Изборот е навистина голем, а преовладуваат 4 бои: бела, црна, златна и сребрена.

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-001

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-002

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-003

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-004

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-005

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-0011

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-0021

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-0031

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-0041

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-0051

HNM-Praznicna-kolekcija-2015-iLike-mk-0100
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>