Top
HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-F

Лејди Гага и Тони Бенет се дел од празничната колекција на „H&M“

Маркетингот за празничната колекција на познатиот моден бренд „H&M“ е засилен со две моќни музички имиња, Лејди Гага и Тони Бенет. На легендарните музички ѕвезди друштво им прават неколку топ модели, како Шон О’Прај, Саша Пивоварова и Армандо Кабрал.

Зад објективот стоеше познатиот моден фотограф Даниел Џексон.

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-002

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-003

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-004

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-005

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-006

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-007

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-008

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-009

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-010

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-011

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-012

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-013

HM-Praznicna-kolekcija-iLike-mk-014
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>