Top
Massimo Dutti за модерни жени, октомври 2013

Massimo Dutti за модерни жени, октомври 2013

Убави капути, панталони со префинет крој, волнени џемпери и кожни јакни се дел од најновата колекција за современи и урбани жени на шпанската модна куќа Massimo Dutti. Шармантната Sigrid Agren е моделот од каталогот.

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-2

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-3

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-4

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-5

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-6

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-7

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-8

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-9

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-10

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-11

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-12

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-13

Massimo-Dutti-zeni-okt-2013-iLike-mk-14


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>