Top
Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-F

Ања Рубик и Саша Кнежевиќ за „Massimo Dutti“, пролет-лето 2015

Српскиот топ модел Саша Кнежевиќ и неговата сопруга Ања Рубик се чини дека се совршена двојка за презентирање на новата лежерна колекција под етикетата на реномираниот шпански бренд „Massimo Dutti“.

Одличните парчиња облека се дел од актуелната колекција и веќе се наоѓаат во продавниците ширум светот.

Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-002

Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-003

Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-004

Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-005

Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-006

Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-007

Massimo-Dutti-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-008
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>