Top
Massimo-Dutti-SS-2015-iLike-mk-F

„Massimo Dutti“ со лимитирана колекција за девојки и момци со многу стил, пролет-лето 2015

Massimo Dutti“ претстави лимитирана едиција на парчиња облека наменети за девојки и момци со висок стил. Линијата е дел од актуелната колекција на модната куќа. Парчињата облека се со одличен и модерен крој и смирени бои, а преовладуваат белата, сината и кафената. Истите се изработени од 100% природни материјали.

Фотографиите за каталогот ги изработија Hunter & Gatti.

Massimo-Dutti-SS-2015-iLike-mk-001

Massimo-Dutti-SS-2015-iLike-mk-002

Massimo-Dutti-SS-2015-iLike-mk-003

Massimo-Dutti-SS-2015-iLike-mk-004

Massimo-Dutti-SS-2015-iLike-mk-006

Massimo-Dutti-SS-2015-iLike-mk-005
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>