Top
MD-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-F

Елегантна колекција од „Massimo Dutti“ во лимитирано издание, пролет-лето 2015

Модниот бренд „Massimo Dutti“ изненади со елегантна колекција која доаѓа во лимитирана едиција. Колекцијата содржи парчиња облека за урбани девојки и момци, за претстојната модна сезона. Преовладуваат три бои: бела, кремаста и темно зелена.

Линијата е надополнета со широка палета на чанти изработени од кожа.

MD-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-002

MD-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-003

MD-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-004

MD-Prolet-Leto-2015-iLike-mk-005
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>