Top
Женска колекција од H&M за зима 2013/14

Женска колекција од H&M за зима 2013/14

Супермоделот Doutzen Kroes е заштитно лице на женска колекција на H&M за зима 2013/14. Станува збор за лежерна колекција која вклучува удобни фармерки, убави дебели џемпери, како и марами.

H_and_M_zeni_zima_2013_14_iLike_mk_002

H_and_M_zeni_zima_2013_14_iLike_mk_003

H_and_M_zeni_zima_2013_14_iLike_mk_004

H_and_M_zeni_zima_2013_14_iLike_mk_005


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>