Top
Високи патики од „Адидас“ за дождливите есенски денови

Високи патики од „Адидас“ за дождливите есенски денови

Производителот на спортска опрема и обувки Адидас претстави убави високи патики изработени од висококвалитетна кожа. Моделот е дел од линијата „Blauvelt“ и веќе е достапен на пазарот.

adidas_blauvelt_iLike_mk_2

adidas_blauvelt_iLike_mk_3

adidas_blauvelt_iLike_mk_4

adidas_blauvelt_iLike_mk_5


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>