Top
MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-F1

Лежерна колекција за момци од „Massimo Dutti“, пролет-лето 2014

Massimo Dutti“, како и секогаш, претстави одлична колекција наменета за момци со стил и самодоверба. Линијата вклучува кошули, маици, палта, шорцеви и богата лепеза на аксесоари, изработени од пријатни материјали. Заштитен лик е Џастис Џослин, модел и спортист.

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-003

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-004

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-005

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-006

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-007

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-008

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-009

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-010

MD-Mazi-SS-2014-iLike-mk-F
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>