Top
DSQUARED2-iLike-mk-F

Секси долна облека за момци од „Dsquared2“, 2014

Погледнете дел од најновата колекција на „Dsquared2“. Кампањата ја потпишува реномираниот фотограф Стивен Клејн, а како главни ликови се јавуваат згодните Рајан, Травис и Мет.

DSQUARED2-iLike-mk-01

DSQUARED2-iLike-mk-02
1 Коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>