Top
Нова тренди колекција од H&M

Нова тренди колекција од H&M

Шведската модна куќа H&M презентираше нова линија на парчиња облека која е дел од есенско-зимската колекција, а чие пласирање во малопродажба е најавено за утре. Се работи за линија која ќе ги освои симпатиите на девојките кои се вљубенички во минималистичкиот стил на облекување.

Нова тренди колекција од H&M (2)

Нова тренди колекција од H&M (3)

Нова тренди колекција од H&M (4)

Нова тренди колекција од H&M (5)

Нова тренди колекција од H&M (6)

Нова тренди колекција од H&M (7)

Нова тренди колекција од H&M (8)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>