Top
Видео претставување на новите модели од Elite Model Management

Видео претставување на новите модели од „Elite Model Management“

Една од најголемите светски модни агенции, „Elite Model Management“ од Торонто, одлучи своите нови лица да ги претстави на малку поинаков начин. Па, за таа цел креираше модерно 2-минутно видео во кое се појавуваат новите машки модели, кои се вистински адут за претстојната модна сезона на оваа модна агенција.


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>