Top
Есенска колекција за мажи од Бершка

Есенска колекција за мажи од „Бершка“

Младиот англиски модел Luke Worrall ви ги презентира новите есенски парчиња облека со етикетата на шпанскиот моден бренд „Бершка“ (Bershka). Колекцијата е наменета за урбани момчиња до 30 години, а во целата линија доминираат три бои: кафеава, сива и сина.

Есенска колекција за мажи од Бершка (2)

Есенска колекција за мажи од Бершка (3)

Есенска колекција за мажи од Бершка (4)

Есенска колекција за мажи од Бершка (5)

Есенска колекција за мажи од Бершка (6)

Есенска колекција за мажи од Бершка (7)

Есенска колекција за мажи од Бершка (8)

Есенска колекција за мажи од Бершка (9)

Есенска колекција за мажи од Бершка (10)


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>