Top
Отворањето на Зимските олимписки игри 2014 низ 20 фотографии

Отворањето на Зимските олимписки игри 2014 низ 20 фотографии

Од 7-ми до 23-ти февруари, рускиот град Сочи е вистински центар на спортските настани. Зимските олимписки игри се во полн ек, а ние ви претставуваме неколку фотографии со одличен квалитет од спектакуларното отворање.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>