Top
Paraolimpijada-2014-iLike-mk-F

Параолимските игри во Сочи низ фотографии

Оваа недела се одржува Параолимпијадата во Сочи, а на истита учество земаа преку 40 држави од целиот свет. Церемоналното затворање е закажано за недела.

Погледнете дел од атмосферата.
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>