Top
Познати светски метрополи фотографирани од птичја перспектива

Познати светски дестинации фотографирани од птичја перспектива

Погледнете како изгледаат големите светски метрополи фотографирани од птичја перспектива. На првата фотографија е Њујорк, а во продолжение ќе имате можност да ги видите Барселона, Париз, Москва и други.

Амстердам

Амстердам

Барселона

Барселона

Чикаго

Чикаго

Дубаи

Дубаи

Малдиви

Малдиви

Москва

Москва

Мексико

Мексико

Париз

Париз

Сан Франциско

Сан Франциско

Шангај

Шангај

Сиетл

Сиетл

Спурбурт

Спурбурт

Турин

Турин

Венеција

Венеција


Станете наш facebook фан. Ви Благодариме!
Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие можете да ги користите следните HTML ознаки: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>